НАЙБЛИЖЧІ ТУРИРЕКОМЕНДУЄМО


Програма лояльності для наших клієнтів.
РОЗКАЖІТЬ ДРУЗЯМ ПРО СВОЮ ПОДОРОЖ.


Реклама це успіх будь-якої справи. А найкращою рекламою завжди були і будуть відгуки клієнтів. Правда, є один момент. Ми (люди) влаштовані таким чином, що купивши певну послугу чи товар, і отримавши від неї все що очікували, ми, в кращому випадку, розкажемо про це тільки одній іншій людині. А от коли не отримала того що хотіли, то вже гарантовано шести іншим особам.

Наша компанія завжди цінувала і цінуватиме як схвальні відгуки так і конструктивну критику наших клієнтів. Завдяки цьому ми оптимізуємо і вдосконалюємо туристичні маршрути та залучаємо нових клієнтів. Ми будемо чесними – нам вигідне таке партнерство, тому ми готові за це платити.

Все доволі просто. Розкажіть своїм друзям, колегам по роботі чи діловим партнерам, та й взагалі - всім кому хочете, про мальовничу природу Дністровського каньйону, численні водоспади на його берегах, про фантастично красиве і близьке зоряне небо над Дністром, про смак страв приготовлених на вогні, чи про найчистішу річку Європи – Лімницю, розкажіть про інші тури, які ми організовували для Вас. Поділіться своїми враженнями і світлинами з ними. Вони, напевно, й не здогадуються про те, що Дністровський каньйон – це третій туроб’єкт, за туристичним потенціалом, в Україні (після Карпат і Криму). Нехай знають! І нехай знають, що коли вони (ваші друзі, колеги, ділові партнери) «наважаться» і замовлять у нас тур, то на них вже чекатиме знижка – 5% (звичайно, якщо вони назвуть того, хто їм порекомендував даний тур).

Яка користь від цього Вам?) Аналогічна! Якщо в нас замовляють тур, завдяки Вашим відгукам і рекомендаціям (вказуючи Ваше ім’я і контактні дані при замовленні туру), та якщо ми даний тур організовуємо, то на Ваш віртуальний рахунок автоматично нараховується бонус у сумі 5% від вартості замовлених по Вашій рекомендації турів. Бонусні кошти Ви зможете використати на оплату турів які розробляє і організовує наша компанія.

Примітки.


Участь у даній програмі відкрита для всіх наших клієнтів, які хоча ба раз були учасниками наших турів (незалежно від того хто замовляв тур).

Знижка і бонус не нараховуються на транспортні витрати та пасажирські трансфери, послуги пов’язані з організацією харчування та проживання (в т.ч . в готелях), сувенірну продукцію, вхідні квитки, організацію пейнтболу, поїздок на квадроциклах, польотів на парапланах і інші послуг третіх осіб, що можуть бути включені в тур на замовлення клієнтів.

Знижка не може бути більшою 5%, навіть якщо замовник посилається на дві чи більше рекомендації. Бонус, в таких випадках, ділиться порівну між тими особами, на які посилається замовник туру. Бонуси отримані від різних замовників – плюсуються і необмежені в часі, щодо використання. Бонуси не можуть передаватись іншим особам.

Якщо замовник і особа, що порекомендувала замовнику послуги нашої компанії, є учасниками одного туру – бонус нараховується, але не може бути застосований до даного туру.

В окремих випадках бонус може бути нарахований авансом.