Пейтбол

Пейпбольні змагання

сценарії пейнболу

ІНШІ ФОТО


Пейнтбол.


Пейнтбол - це відпочинок і пригода водночас. А ще пейнтбол - це можливість провести декілька захоплюючих годин на свіжому повітрі, пережити досить гострі відчуття та отримати купу адреналіну.

Коротка суть гри в пейнтбол полягає в наступному: грають один проти одного дві команди, що складаються з декількох гравців, кожен гравець одягнений в спеціальний захисний костюм і маску, які повністю захищають гравця від травм і пошкоджень під час гри. Мінімальна бойова амуніція гравця полягає в спеціальній зброї - маркері. Маркер - це спеціальний ручний пристрій, що, на вигляд, нагадує бойову зброю, яка стріляє кульками з фарбою. Попадаючи в ціль, оболонка кульки руйнується, і шар фарби забарвлює місце попадання.

Є декілька основних сценаріїв гри в пейнтбол:

захоплення прапора - команда гравців в пейнтбол повинна зірвати прапор, розташований на протилежній стороні ігрового поля, на базі суперника або в центрі поля;

вибивання гравців - кожна команда прагне вибити з гри іншу команду, стріляючи за допомогою маркера в гравців іншої команди.

Можлива організація пейнтболу з виїздом.

Правила.
Сценарії ігор, вартість.


Пейнтбольний турнір "ГАЛИЦЬКИЙ ГРИФОН".


11 жовтня 2010 року, в м. Галичі пройшов Перший пейнтбольний турнір "ГАЛИЦЬКИЙ ГРИФОН", на кубок м. Галича. Попри всі перешкоди, турнір вдався. Перш за все - дякуємо Небесні Канцелярії за погоду, яка була наче на замовлення: сухо, свіжо, і небо в хмаринках. А після закінчення змагань, до речі, пішов дощ.

Заявки на участь в турнрірі подали 4 комади: "Тризуб" (смт. Більшівці-с.Задністрянськ), "Терористи" (с. Задністрянськ), "РаІ" (м. Бурштин), та комада "Ветерани", до складу якої входили представники всієї Івано-Франківщини.

Відкривала турнір гра між командами "РаІ" і "Ветерани". Скоріш за все, "Ветерани" дещо недооцінили суперника, головними козирями яких були невеликий зріст гравців і велика мобільність. Команда швидко переміщалась, і перші два раунди гри блискавично захопила прапор. Внісши корективи в свою тактику, "Ветерани" впевнено перемогли в заключному раунді, але на загальний підсумок гри це вже не вплинуло, 2:1 - перемога "РаІ". Не готова до мобільності "РаІ" виявилась і команда "Тризуб", яка перед змаганнями справляла враження найбільш досвідченої комади на турнірі. Далі - команди "Тризуб" і "Ветерани" по черзі впевнено перемогли "Терористів", а в напруженій грі між між комаднами "Тризуб" і "Ветерани", перемогу святкував "Тризуб".

Перед заключною грою турніру - зберігалась інтрига, адже в разі перемоги "Терористів" над "РаІ", була б проведена додаткова гра між командами "РаІ" і "Тризуб". Інтрига посилилась після першого раунду гри, який виграли "Терористи". Але команда "РаІ" змогли зібратись і в наступних турах все таки вирвала перемогу. А разом з нею і кубок м. Галича. Вітаємо!

"Тризубівці" також не надто сумували, адже в нагороду отримали подорож для комади по р. Лімниці, від туристичної компанії "ГАЛИЧИНИ-ТУР". Та й інші команди залишились задоволені участю в турнірі. Принаймні обіцяли приїхати на наступний. Тож ще раз вітаємо переможців турніру і дякуємо всім учасникам змагань!


Організатори турніру - туристична компанія "ГАЛИЧИНА-ТУР".

Особлива подяка нашим партнерам з пейнтбольного клубу "Скорпіон" (м. Тернопіль).

Турнір проходив за підтримки Галицької міської ради.

Інформаційна підтримка - газета "Галицьке слово" та ТРК "РАІ".

Другий пейтбольрний турнір на Кубок м. Галича буде проведений в вересні 2011 року, на день м. Галича. Реєстарція - відкрита.


Фотозвіт

 туристична компанія «ГАЛИЧИНА-ТУР»