Водні тури
Дністер

Загальна довжина річки – 1362 км, в межах України – 705 км. Найцікавішою ділянкою для сплавів є Дністровський каньйон (близько 250 км), який в 2008 році був внесений до списку 7 природних чудес України. На берегах річки є численні водоспади, скелі, багато архітектурних пам’яток. Річка спокійна без порогів, тому ідеально підходить для сімейного та корпоративного відпочинку. По Дністру можна планувати сплави тривалістю від 2 днів і до моря.

Якщо ви вперше плануєте подорож Дністром, то рекомендуємо почати з ділянки Нижнів-Незвисько (маршрути на 2-4 дні). Тут можна побачити палац графа Бадені в Коропці, декілька печер і водоспадів, серед яких найцікавішими є Кашкетник (біля Космирина) і Дівочі сльози (біля Ісакова).

Наступна частина Дністровського каньйону Незвисько-Устечко (маршрути на 2-4 дні) зачарує вас своєю первісною природою, тишею і спокоєм. Серед атракцій – вежа Раковецього замку, Красна гора біля с. Беремяни (з якої відкривається фантастична панорама річки), найбільший рівнинний водоспад України – Джуринський, Червоногородський замок. В цей тур рекомендуємо включити наземну екскурсію до Язлівця (замок і монастир) та Русилівського каскаду водоспадів.

Устечко – Городок (маршрути на 2-4 дні). Красиві водоспади, стрімкі скелі, цілющі джерела, екскурсія в монастир, і Заліщики – на долоні.

До Хотина! Подорож, як правило, займає декілька років (по 50-100 км/рік). Коли ви пройдете весь Дністровський каньйон і «підкорите» Хотинську фортецю, то – ласкаво просимо до нас на роботу інструктором). Крім фортеці, на цьому останньому переході по каньйону, варто спланувати екскурсійну програму до печер Вертеба і Кришталева, а при бажанні – можна відвідати і Кам’янець-Подільський.

До Бакоти. Бакота – село яке зараз знаходиться під 50-60 м води Дністровського водосховища. Тим не менш, збереглася цікава історія цього містечка і частково зберігся скельний монастир. Родзинкою ж подорожі є панорама Дністровського водосховища з Білої гори. І, напевно, один з «найбомбезніших» заходів сонця в Україні – з трьох кілометровою сонячною доріжкою.

Лімниця

Кажуть, Дністер – це як старий поважний дід, а Лімниця – як молода норовлива дівчина. І в цьому щось є, бо сплав по Лімниці потребує практично постійної уваги та зосередженості. Тут не можливо дружньо полежати на рафтах (як на Дністрі), річка зразу ж нагадає про себе. Тим не менш – сплав по Лімниці – ідеальний тур вихідного дня. Відпочинок можна планувати на один або два дні.

Основною атракцією річки є вода – чиста і прозора, що робить купання в ній – одним великим задоволенням. Не менше задоволення можна отримати і від виходу на Сокільські скелі. Від панорми, що відкривається з них – по справжньому захоплює дух. Відпочинок на річці добре комбінувати з відвідуванням пам’яток Княжого Галича (Старостинського замку, Галичиної могили, Княжої криниці і храму в с. Крилос), а також об’єктів Галицького національного природного парку, зокрема урочища Вербівці, Центру реабілітації диких тварин.

Чорний Черемош

Річка бере початок на північно-східних схилах Чивчинських гір. Це район Мармароського кристалічного масиву Українських Карпат. Загальна довжина річки – 87 км. Найскладніші пороги на річці мають третю категорію складності. Відомими порогами є Берди, поріг Дземброня, Біла Кобила та Гуки.

Найкращий час для рафтингу – квітень-травень, або ж літні періоди з високим рівнем води в річці.

Найцікавішою ділянкою для сплаву є відрізок річки між с. Дземброня і смт. Верховина. Час проходження цього маршруту близько 2 годин. Спустившись річкою і трохи відігрівшись – ви, з великою ймовірністю, захочете взяти човна і швиденько піти вверх по річці, щоб пройти цей маршрут ще раз. Бо враження від рафтингу будуть дійсно фантастичні, гарантуємо! Маршрут по Черемоші добре комбінувати з виходами на гірські вершини Карпат, прогулянками по гірських містечках і стежках

Рекомендації

Подорожі річками – організовуються за попереднім замовленням. Сплави відбуваються на рафтах, в супроводі інструктора. Оптимальна величина групи – кратна 8-9 осіб. При плануванні і організації туру завжди враховуюся індивідуальні побажання кожної групи, зокрема – організації трансфертів, харчування, проживання, екскурсійної та культурно-розважальної програм. На сплав рекомендуємо взяти одяг від сонця (з довгим рукавом і довгою штанкою, головний убір), одяг від дощу, взуття на воду (гумові тапки чи т.п.), спортивний одяг і взуття, сонцезахисний крем, засоби для відлякування комах і засоби особистої гігієни. І обов’язково – хороший настрій! Для телефонів і фотоапаратів рекомендуємо взяти водонепроникні пакети.